Bezichtingingen op de Halve Maen in Volendam zijn zaterdag en zondag tussen 13.30 en 17.00 uur. U kunt vooraf reserven via de website van de Halve Maen of ter plekke boeken (alleen pin-betaling).
Bezoek het ontdekkingschip de Halve Maen, ook een goed idee voor de voorjaarsvakantie
Tijdens de bezichtiging maakt u kennis met verschillende stations op het schip. De achterkamer, de kaapstander, het overloop dek en de bak waar het eten werd bereid. Er zijn vrijwilligers aanwezig die een extra uitleg kunnen geven en ruimte hebben voor vragen. De kans is groot dat dit schip in Edam of omgeving is gebouwd. In ieder geval voer de Halve Maen begin 17e eeuw met kapitein Henry Hudson de oceaan over. Luister naar de connectie tussen het eiland Mannahatta en de Beemsterpolder en nog veel meer.
Wij vragen u rekening te houden met de geldende COVID-19 maatregelen. Met uw boeking verklaart u geen gezondheidsklachten te hebben. (neusverkoudheid, loopneus, keelpijn, lichte hoest, verhoging, koorts (boven 38 graden Celcius) en/ of benauwdheid).
Verder gelden de volgende maatregelen: